Archív článkov

Kálnica - Dohňany - MZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva - 2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

18.06.2019 12:52
2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva 2019 Sobota 8.6. 2019 - Atletický štadión Slávia Trnava   Dorast: Lucia Režnáková - 400m 2.miesto 1:01,20, 200m 6.miesto 27,45 OR Megan Čuvalová - 400m 10.miesto...

Plav. Štvrtok - Čunovo - Pernek - Javorník - 2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva

04.06.2019 14:59
2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva 2019 Nedeľa 26.5. 2019 - Atletický štadión Skalica   Ml.žiaci/čky: N.Králiková: 60m prek. 11,78 OR + 150m 23,58 + GUĽA 8,05m OR (3.miesto) T.Svatíková: kriketka 40,06m OR (finále) + 60m 8,89 OR + 600m...

2. kolo ZsAZ družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva - DHL Sereďmaratón

27.05.2019 20:51
DHL Sereďmaratón 2019 Nedeľa 19.5. 2019 - Sereď   Trasa: Sereď-Šintava-Šoporňa-Pata-Báb-Rumanová-Rišňovce-Alekšince-Lukáčovce-Pastuchov-Koplotovce- Jalšové-Sokolovce-Ratnovce-Banka-Radošina- Ardanovce-Šalgovce-Orešany-Horné Otrokovce-Tepličky -Hlohovec -Bojničky- Dvorníky-...

Cyklo Zlatnícka dolina - B.A.H.

22.05.2019 12:02
Brezovské atletické hry 2019 Streda 15.5. 2019 - ZŠ Brezová pod Bradlom   MLADŠIE ŽIAČKY: T.Svatíková - 600m 2:00,00min (1.miesto), skok do diaľky 392cm (6.miesto); D.Martišová - 60m 8,96s (1.miesto); N.Králiková - vrh guľou 7,73m OR (2.miesto), 600m...

Rohatec - 1.kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva, dorastu a juniorov - Běh o Malanskú trnku

17.05.2019 14:01
Běh o Malanskú trnku 2019 Sobota 11.5. 2019 - Malá Vrbka - 6,4km   Mirka Zíšková - 2.miesto 27:56   Deti: ml. kluci 100m: 2.Miško Farkaš   najml. kluci 60m: 2.Maťko Farkaš     1.kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva, dorastu a juniorov 2019 Sobota 11.5. 2019...

Račianska časovka - 1.kolo MZsAZ dr. najlm. a st. ž. - Detská atletika Jablonica

13.05.2019 19:22
Detská P-T-S a štafetová liga 2019 Nedeľa 5.5. 2019 - Jablonica   V Trnavskom kraji sme dnes 2. postupovým kolom Detskej štafetovej ligy a Detskej P-T-S postúpili na celoslovenské finále. Naše deti vyhrali detskú štafetovú ligu aj detskú P-T-S. Na druhom mieste v Štafetovej lige skončili...

Vacenovice - Jablonická desiatka

07.05.2019 21:55
Jablonická desiatka - Memoriál Felixa Rímeša 2019 Sobota 27.4. 2019 - Jablonica - muži 10km, ženy 4km   Muži 39r.: 7.Tomáš Zavadil, 9.Marek Polakovič, 12.Dušan Tomek, 30.Peter Stanek Muži 40r.: 9.Marcel Krajč, 18.Štefan Rybanský Ženy 35r.: 3.Michala Martišová, 4.Barbora Gbelcová,...

Škoda Svätojurský MTB maratón - Šaštín - Devín

30.04.2019 15:03
Vyhrali sme Devín - Bratislava 2019 Nedeľa 14.4. 2019 - Bratislava - 11,6km, Mládež 2,8km   11,6km: Roman Bachratý 331.miesto muži do 39r.   2,8km: Adam Zubák 1.miesto žiaci, Adriana Vašková 1.miesto žiačky, Lucia Režnáková 2.miesto žiačky, Michaela Koptáková 5.miesto žiačky,...

Mikulčice 2019

17.04.2019 14:34
Velká Morava 2019 Sobota 6.4. 2019 - Mikulčice 10km   Michala Martišová 10.miesto ženy 35r. - 45:50, Tomáš Zavadil 18.miesto muži 39r. - 39:15, Adam Zubák 23.miesto muži 39r. - 40:25, Roman Bachratý 30.miesto - 42:29   Mládež: St.ž. 900m: 1.miesto Lucia Režnáková, 2.miesto...

Velké Pavlovice - Hlboké

09.04.2019 21:18
Beh okolo Hlbokého 2019 Sobota 30.3. 2019 Hlboké - muži 10km, ženy 4km   Roman Bachratý 23.miesto muži 39r., Michala Martišová 3.miesto ženy 35r., Peter Stanek 30.miesto muži 39r.   Mládež: Dorast 4km: 1. Adam Zubák, 1. Lucia Režnáková, 3. Simona Hrajnohová   Juniory 4km:...
Záznamy: 1 - 10 zo 213
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>