Archív článkov

Majstrovstvá Slovenska v cezpoľnom behu 2019 - Medzinárodný beh Hodonín - Holíč - Skalica 2019 - Zimný beh zdravia Trnava 2019 - Silvestrovský beh Senica 2019 - Ukončenie sezóny 2019

22.01.2020 21:20
Ukončenie sezóny 2019 Nedeľa 5.1. 2020   Ďakujeme všetkým atlétom a cyklistom za výbornú reprezentáciu klubu, všetkým sponzorom, obci, vedeniu školy a luďom, ktorí nás podporujú a prajeme všetko naj v roku 2020.         Silvestrovský beh Senica...

Beh o pohár Festivalu HoryZonty 2019 - Devínsky ríbezlák 2019 - Majstrovstvá Západoslovenského Atletického Zväzu jednotlivcov a družstiev v cezpoľnom behu 2019

28.11.2019 18:55
SME NA YOUTUBE Majstrovstvá Západoslovenského Atletického Zväzu jednotlivcov a družstiev v cezpoľnom behu 2019 Nedeľa 17.11. 2019 Nové Zámky - kros   Najmladší žiaci 1000m: Jakub Valášek - 11.miesto, Jerguš Bulgan - 16.miesto, Peter Martiš - 21.miesto, Gabriel Harnúšek - 32.miesto,...

Sústredenie vo Vysokých Tatrách pre majstrov Slovenska v kategórii staršieho žiactva a finalistov HNO 2019 - Sústredenie bežcov v Rajeckej Lesnej 2019 - Beh starej školy Lamač-Stupava 19.ročník

18.11.2019 20:06
Beh starej školy Lamač-Stupava 19.ročník Sobota 9.11. 2019 Bratislava - 18,5km   Ženy: 16.miesto Michala Martišová Muži: 11.miesto Tomáš Zavadil, 63.miesto Roman Bachratý     Sústredenie bežcov v Rajeckej Lesnej 2019 30.10. - 3.11. 2019 Rajecká...

Po Búransku - Malacká desiatka 2019

07.11.2019 11:13
Po Búransku 2019 Sobota 19.10. 2019 Borský Mikuláš   Dorast 2000m: 1.miesto Adam Zubák, 2.miesto Simona Hrajnohová Juniory: 1.miesto Peter Obcovič Ml.prípr.100m: 2.miesto Jakub Barcaj Predšk.60m: 2.miesto Martin Farkaš Benj.60m: 3.miesto Laura Matuská     Malacká...

MSR základných škôl - Grand prix Cabaj-Čápor - Močenský jesenný beh a Bukovanský mlýn

28.10.2019 20:07
MSR základných škôl 2019 Utorok 15.10. 2019 Štrbské pleso   Žiačky 1500m: 2.miesto Adriana Vašková - ZŠ Brezová p.B., 3.miesto Lucia Režnáková - ZŠ Jablonica, 12.miesto Michaela Koptáková - ZŠ Brezová p.B., 19.miesto Megan Čuvalová - ZŠ Brezová p.B. Družstvá žiačky: 1.miesto ZŠ Brezová...

Senecký beh okolo Slnečných jazier - Burčáková šestka - III.Gajarský kovian - MSR starších žiakov a starších žiačok - M-ZsAZ JEDNOTLIVCOV ML. A NAJML. Ž. - Svatováclavský běh - Kaktus Bike Bratislavský MTB Maratón a Župná pohár - I.M. CRO-CZE-H

14.10.2019 11:40
M-ZsAZ JEDNOTLIVCOV MLADŠIEHO A NAJMLADŠIEHO ŽIACTVA 2019 Nedeľa 29.9. 2019 - Atletický štadión ŠK Skalica   Naši mladší a najmladší žiaci (celkom 15) zabojovali na majstrovstvách ZsAZ, čo im vynieslo dovedna 8 medailí: 4 zlaté + 3 strieborné + 1 bronzová a ďalšie 3...

Medlenov chodník - 4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva - Kopaničiarska 10 - Holíč - MSR Viacboje ml.žiaci - 5.kolo M-ZsAZ družstiev mladšieho žiactva

30.09.2019 15:30
MSR vo viacbojoch mladších žiakov 2019 Nedeľa 15.9. 2019 Atletický štadión ŠOG Trenčín   Po náročnom súťažnom týždni naši 4 najvšestrannejší atléti úspešne bojovali o čo najlepšie umiestnenie na tretej súťaži v jednom týždni, M-SR v päťboji. Po výkonoch na hranici svojich síl (5...

Beh k Radošovským vinohradom 2019 - Merida road cup - Jatov 2019 - Od Tatier k Dunaju 2019 - Beh kúpeľným parkom 2019 - Cyklomaratón cestami SNP 2019 - Jablonické atletické hry 2019

16.09.2019 15:14
Jablonické atletické hry 2019 Sobota 31.8. 2019 - športový areál ZŠ Jablonica   Muži senior: 1.Luboš Filo, 2.Jany Gbelec, 3.Tomáš Zavadil Muži junior: 1.Adam Búran, 2.Peter Obcovič, 3.Adam Zubák Ženy senior: 1.Miška Martišová, 2.Maja Jursová, Boba Zavadilová Ženy junior: 1.Aďka...

Staroturanský triatlon - Vnorovská desítka - Škoda horal MTB maratón

19.08.2019 21:48
Škoda horal MTB maratón 2019 Sobota 10.8. 2019 - Svit - MTB 28km   Tomáš Kovalčík - 4.miesto muži 1:26:29,5     Vnorovská desítka 2019 Sobota 10.8. 2019 - Vnorovy - muži 10km, ženy 5km, dorast/juniory 2500m   Mirka Zíšková - 2.miesto ženy 35r.,...

Časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam - Malokarpatský bežecký kros - Horňácká pětadvacítka

13.08.2019 14:05
Horňácká pětadvacítka 2019 Sobota 3.8. 2019 - 7,7km   Muži: Tomáš Zavadil 9.miesto Ženy: Mirka Zíšková 1.miesto ženy 35r. Starší žiaci 800m: Adam Zubák 3.miesto Staršie žiačky 800m: Lucia Režnáková 2.miesto, Adriana Vašková 3.miesto Dorastenky 800m: Lucia Režnáková 1.miesto,...
Záznamy: 1 - 10 zo 228
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>