TERMÍNOVKA 2019

 

JANUÁR

19. – ATLETIKA: Otvorené halové majstrovstvá stredoslovenskej oblasti – Bratislava - Adriana Vašková, Michaela Koptáková, Megan Čuvalová, Lucia Režnáková, Kristína Zmeková, Adam Zubák, Simona Hrajnohová, Sabina Poláčková, Adriana Nemcová

 

20. – ATLETIKA: Otvorené halové majstrovstvá ZsAZ ml. a najml. žiactva – Banská Bystrica - Najml.ž. - Jerguš Bulgan, Nina Zavadilová, Diana Martišová

Ml. ž. - Michal Kubica, Kristián Hlaváč, Adela Gbelcová, Magdaléna Jursová, Tamara Svatíková, Natália Králiková, Sára Suchánková, Bibiana Pavelková, Tiana Kuglérová

Povolené štarty sú iba pre ročníky 2006 - 2007 a 2008 - 2009.

Odchod 19.1. o 15:00 z autobusovej stanice Jablonica / Príchod na autobusovú stanicu Jablonica 20.1. o 17:00 - 18:00. Dorava - 2 x 9 miestne auto. Treba si zobrať: kartičku poistenca, klubové oblečenie, dres, tretry, tenisky, flašu na vodu. Ubytovanie je na vysokoškolskom internáte pri atletickej hale. Večera, raňajky a obed je zabezpečený, ostatné si treba zobrať.

Ubytovanie+strava - 17 eur / dieťa, peniaze vyzbierame pri odchode.

Propozicie_M ZsAZ_hala_20_01_2019.pdf (168201)

 

26. – ATLETIKA: Míting Olympijských nádejí krajín V4 – Bratislava - Adriana Vašková, Michaela Koptáková, Megan Čuvalová, Lucia Režnáková, Kristína Zmeková, Adam Zubák, Simona Hrajnohová, Sabina Poláčková, Adriana Nemcová

 

30.1. 2019 - 3.2. 2019 - Zimné sústredenie dorastu, starších, mladších a najmladších žiakov a žiačok - penzion Madvedica na Štrbskom Plese

Najml.ž.: Jerguš Bulgan, Nina Zavadilová, Diana Martišová, Filip Kubíček

Ml.ž.: Michal Kubica, Kristián Hlaváč, Alex Hulka, Adela Gbelcová, Magdaléna Jursová, Tamara Svatíková, Natália Králiková, Sára Suchánková, Bibiana Pavelková, Tiana Kuglérová, Tereza Kubíčková

St.ž.: Adam Zubák, Lucia Režnáková, Adriana Vašková, Michaela Koptáková, Megan Čuvalová, Laura Tomanová

Dor.: Sabina Poláčková, Simona Hrajnohová, Adriana Nemcová

Tréneri: Tomáš Zavadil, Adrian Kubica, Michala Martišová, Jana Škanderová

Cyklo: Andrej Hološka, Roman Bachratý

 

30.1. 2019 Odchod vlaku z Trnavy: 8:44     Príchod na Štrbské Pleso: 12:57

3.2. 2019 Odchod vlaku z Št. Plesa: 11:15      Príchod do Trnavy: 15:15

Tréningy budú naplánované po príchode. Budeme trénovať prevažne vonku – behy, turistiky,  v prípade horšieho počasia v telocvični v Hotely Fis. Starší žiaci, dorast + 2006 budú mať druhú fázu bežky.

Večer – wellness v hotely Toliar alebo Sorea

50 eur + 3 x 10 eur wellness, ostatné doplatí klub

Treba si zobrať:

Kartičku poistenca, vreckové

Fľašu na vodu, malý ruksak

Dostatočné množstvo teplých vecí !!!

Plavky, uterák, prezuvky do plavárne

Tréning:

Klubovú teplákovú súpravu!

Teplé ponožky – minimálne 6 párov

Thermo spodné nohavice – minimálne 2 ks ( ak máte radšej viac )

Thermo tričká s dlhým rukávom – minimálne 2 ks ( ak máte radšej viac )

Dlhé bežecké elasťáky na vonkajší tréning, hrubšie elasťáky na bežky

Bežecké elasťáky a tričká na tréning v telocvični

Rukavice, čapicu na uši, nákrčník,

Tenkú bundu na beh vonku, softshel bundu na bežky

Teplé oblečenie ne turistiku

Obuv:  bežeckú obuv na beh vonku (tenisky s trekovou podrážkov), bežeckú obuv do

             telocvične, obuv na turistiku

 

 

 

FEBRUÁR

30.1. 2019 - 3.2. 2019 - Zimné sústredenie dorastu, starších, mladších a najmladších žiakov a žiačok

 

8. - Atletický piatok - Bratislava - Najml.ž. - Jerguš Bulgan, Jakub Valášek, Peter Martiš, Nina Zavadilová, Diana Martišová, Dominika Králiková

Ml. ž. - Michal Kubica, Kristián Hlaváč, Adela Gbelcová, Magdaléna Jursová, Tamara Svatíková, Natália Králiková, Sára Suchánková, Bibiana Pavelková, Tiana Kuglérová


9. – ATLETIKA: Otvorené halové majstrovstvá ZsAZ, st.žiactvo, dorast, juniorov a dospelých – Bratislava - St.ž. - Adriana Vašková, Michaela Koptáková, Megan Čuvalová, Lucia Režnáková, Kristína Zmeková, Adam Zubák, Kristián Hlaváč, Natália Králiková, Sára Suchánková, Dorast - Simona Hrajnohová, Sabina Poláčková, Adriana Nemcová

 

16. – 17. – ATLETIKA: Halové M-SR (aj veteráni) – Bratislava

 

23. – ATLETIKA: Halové M-SR mladšieho žiactva vo viacbojoch – Bratislava - Michal Kubica, Kristián Hlaváč, Adela Gbelcová, Magdaléna Jursová, Tamara Svatíková, Natália Králiková, Sára Suchánková

 

24. – ATLETIKA: Halové M-SR dorastu – Bratislava - Adriana Vašková, Michaela Koptáková, Megan Čuvalová, Lucia Režnáková, Kristína Zmeková, Adam Zubák, Simona Hrajnohová, Sabina Poláčková, Adriana Nemcová

 

MAREC

2. – ATLETIKA: Halové M-SR staršieho žiactva – Bratislava - Adriana Vašková, Michaela Koptáková, Megan Čuvalová, Lucia Režnáková, Kristína Zmeková, Adam Zubák