SME NA YOUTUBE

Zimné sústredenie dorastu, starších, mladších a najmladších žiakov a žiačok bude 30.1. 2018 - 3.2. 2019 v hoteli Litvor na Štrbskom Plese. Bližšie informácie upresníme na začiatku januára.

 
 

Detská atletika - Spajkyho pohár

 
Spajky zavítal v nedeľu 25.11.2018 i do Mestkej športovej haly v Trnave. Deti tu súťažili v šiestich disciplínach a Spajky prišiel odmeniť tých najlepších zo siedmich družstiev. Najviac sa darilo deťom z atletickej škôlky Pohybko sereď, ktorí zvíťazili vo všetkých disciplínach a získali tak zlaté medaile. Medzi druhým a tretím miestom to už bol tesnejší súboj, ktorý vyšiel uspešnejšie pre Funny Athletics Piešťany (17 b) a na bronzovej pozícii sa umiestnilo družstvo AK AŠK Slávia Trnava "B" (20 b). Malú odmenu od spoločnosti Tesco, a.s. však získali všetky deti, nikto tak neodišiel naprázdno. Gratulujeme všetkým deťom, ktoré sa pretekov zúčastnili, i tým najmenším z ŠK Jablonica - Ninka Zavadilová, Vaneska Poláčková, Agátka Gbelcová, Kajko Klásek, Alex Galba, Kubko Barcaj.
 
 

Majstrovstvá Slovenska v cezpoľnom behu 2018

Dudince 17.11. 2018
 
Najml.ž. 600m: Tamara Svatíková 5.miesto, Adela Gbelcová 19.miesto, Magdaléna Jursová 26.miesto, Diana Martišová 21.miesto, Dominika Králiková 39.miesto
 
Družstvo ml.ž. 1000m: 1.miesto: Adriana Vašková 2.miesto, Michaela Koptáková 14.miesto, Kristína Zmeková 21.miesto, Natália Králiková 38.miesto
 
Družstvo st.ž. 1600m: 3.miesto: Lucia Režnáková 5.miesto, Simona Hrajnohová 25.miesto, Natália Rybáriková 36.miesto, Sabina Poláčková 33.miesto
 
Ml.žiaci 1000m: 2.miesto: Alex Hulka 10.miesto
 
St.ž. 2000m: 3.miesto: Adam Zubák 5.miesto
 
Ženy míliarky 4,5km: Michala Martišová 4.miesto
 
Muži vytrvalci 8000m: Roman Bachratý 26.miesto / 3.miesto družstvá
 
 

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava 14. 11. 2018 - hala Elán
 
Ml.žiaci:
Kristián Hlaváč - 150m 10.miesto, 500m 6.miesto
Alex Hulka - 150m 7.miesto, 800m 2.miesto
Natália Králiková - 150m 4.miesto, diaľka 7.miesto
Sára Suchánková - 150m 15.miesto, 500m 4.miesto
 
Najml.žiaci:
Filip Kubíček - 150m 2.miesto, 500m 1.miesto
Adela Gbelcová - 150m 3.miesto, diaľka 1.miesto
Tiana Kuglérová - 150m 9.miesto, 500m 8.miesto
Bibiana Pavelková - 150m 11.miesto, 500m 9.miesto
Magdaléna Jursová - 150m 5.miesto, 500m 5.miesto
Tamara Svatíková - 150m 1.miesto, 500m 1.miesto
 
 

Beh o pohár festivalu HoryZonty 2018

Trenčín 10. 11. 2018 - 6km
 
Megy Čuvalová 1.miesto juniorky 30:36
 
 

Majstrovstvá ZsAZ v cezpoľnom behu 2018

Nedeľa 4.11. 2018 Park pri Atletickom štadióne v Nových Zámkoch
 
Najml.žiačky "A": Tamara Svatíková 2.miesto, Magdaléna Jursová 22.miesto, Nina Zavadilová 21.miesto, Dominika Králiková 25.miesto
 
Najml.žiačky "B": Tiana Kuglérová 30.miesto, Bibiana Pavelková 28.miesto, Paulína Sláviková 31.miesto
 
Ml.žiačky: Adriana Vašková 1.miesto, Megan Čuvalová 5.miesto, Michaela Koptáková 2.miesto, Natália Králiková 13.miesto
 
Ml.žiaci: Alex Hulka 5.miesto, Kristián Hlaváč 15.miesto
 
St.žiačky: Lucia Režnáková 2.miesto, Simona Hrajnohová 19.miesto, Sabina Poláčková 21.miesto
 
St.žiaci: Adam Zubák 2.miesto
 
Dorastenky: Adriana Nemcová 3.miesto
 
Ženy: Michala Martišová 3.miesto
 
Muži: Tomáš Zavadil 6.miesto, Roman Bachratý 7.miesto
 
Súťaž družstiev:
najmladšie žiačky "A" 4.miesto, najmladšie žiačky "B" 6.miesto, mladšie žiačky 1.miesto, mladší žiaci 2.miesto, staršie žiačky 3.miesto, starší žiaci 1.miesto
 
 
 

      vitez-pohary.cz

     vyrobamedaili.cz 

Novinky

Makov - MSR Košice - Bořetice

20.11.2018 18:52
Sústredenie v Makove 2018 Beskydy - Horský hotel Fran 30.10. – 2.11. 2018 Utorok 30.10. Po...

Skalica - Malacky - D. Bojanovice - MSR vo viacboji - MZsAZ ml.a.najml.ž.- Košice - Bukovany

17.10.2018 14:41
Bukovanský mlýn 2018 Sobota 6.10. 2018 Bukovany - 10km, 6km   Michala Martišová -...

EKAG - Myjava - Dolná Krupá - MSR st.žiakov - Gbely

26.09.2018 13:17
Medlenov chodník 2018 Piatok 14.9. 2018 Gbely - muži 10km, ženy 6,4km   Mirka Zíšková -...

Holíč - Nitr. cyklomaratón - MZsAZ dr.st.ž.

19.09.2018 13:27
Majstrovstvá ZsAZ družstiev mladších žiakov a žiačok - 5.kolo a dorastu - 4.kolo Nedeľa 9.9. 2018...

Lipov - Prietrž - Dolné Orešany - M ZsAZ družstvá st.ž. - HNO

13.09.2018 13:15
Celoslovenská súťaž Hľadáme nových olympionikov 2018 Nedeľa 2.9. 2018 Atletický štadión v Dubnici...

H-Triathlon - Smrdáky

03.09.2018 20:16
Beh kúpelným parkom 2018 Sobota 25.8. 2018 Smrdáky - 5,6km   Muži: 11.miesto Tomáš...

Radošovce

30.08.2018 22:32
Beh k Radošovským vinohradom 2018 Sobota 18.8. 2018 Radošovce - muži 10km, ženy...

Zadar - Horňácká 25 - Rajec - Vnorovy

23.08.2018 11:31
Vnorovská desítka 2018 Sobota 11.8. 2018 Vnorovy - muži 10km, ženy 5km   Mirka Zíšková...

J.A.H. - Sústredenie D.Raková - Plavecký Mikuláš

13.08.2018 20:53
Malokarpatský kros 2018 Sobota 28.7.2018 Plavecký Mikuláš - muži 9km, ženy 7km   Muži...

PTS - Nová Lhota - B. sv. Jur - Sústredenie Jasná

27.07.2018 13:37
Sústredenie v Demänovskej Doline 2018 Streda 11.7. 2018   Po vtipnej a zábavnej ceste...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>