Makov - MSR Košice - Bořetice

Sústredenie v Makove 2018

Beskydy - Horský hotel Fran 30.10. – 2.11. 2018

Utorok 30.10.

Po príchode do hotela sme sa pripravili na prvý tréning a vyrazili. Bežci mali na pláne voľný beh po okolí. Bežali sme po turistických trasách na Česko – Slovenských hraniciach, smer Podťaté – Lemešné – Pod Soliskom – Kasárne. Celková trasa vyšla 13km.

Cyklisti boli na MTB okruh 38km, smer Štiavnik a späť, prevýšenie 983m.

Po tréningu ľahký obed, neskôr sauna, výdatná večera, stolný tenis a 22:30 večierka.

Streda 31.10.

Deň sme začínali dobrými raňajkami o 7:45. Prvý tréning začal o 10:00. Bežci dali 10km s úsekmi 200m – 400m. Po obede bola druhá fáza 9km prevažne dolu kopcom smerom do Velkých Karlovíc, kde nás čakali autá a odviezli do wellness v Hoteli Horal.

Cyklisti prešli trasu Hotel Fran – Tri kríže – Portáš – Kohútka – Velké Karlovice – Podťaté – Hotel Fran. Trasa mala dĺžku 40km s prevýšením 1220m.

Po wellness ešte príchod ďalšieho nášho cyklistu Borisa Šumáka, večera, stolný tenis a 23:00 večierka.

Štvrtok 1.11.

Budíček bol dnes ráno o 7:40, raňajky 8:00. Na prvý tréning sme sa vydali o 10:00. Bežci mali ľahký beh 6km, cyklisti vyrazili na MTB trať 70km. Po obede (pizza) sme nabehli na druhú fázu 8km, smer Tri kríže, keď cyklisti vyčerpaní prichádzali do hotela. Po kompletnom strečingu sme ponáhľali do hotela Horal, nevedeli sme sa dočkať wellnesska. Potom večera, krátky test na stacionárnom bicykli a spať. Super!

Piatok 2.11.

Ráno sme mali tréning pred raňajkami, ľahké rozklusanie, abeceda, rovinky a vyklusanie. Boris ešte potrénoval hodinku na cesťáku, raňajky, pobaliť a odchod domov. Ďakujem všetkým za poriadok a disciplínu, teším sa na ďalšiu spoluprácu. Super.

FOTKY: uloz.to/!Ukmosfwohpmw/foto-makov2018-rar

MSR družstiev starších žiakov 2018

Sobota 13.10. 2018 Atletický štadión STU Košice

S družstvom starších žiakov z Brezovej pod Bradlom sme sa prebojovali na Majstrovstvá Slovenskej Republiky. Po tesnom súboji s AK Stavbár Nitra sme nakoniec prehrali o pár bodov a skončili na 2.mieste.

Adam Zubák - 1500m prek. 1.miesto 5:05.04, oštep 12.miesto 22.59m, štaf.4x300m 2.miesto
Alex Hulka - 3000m 8.miesto 11:30.46, štaf.4x300m 6.miesto

Běh za Bořetickým burčákem 2018

Sobota 13.10. 2018 Bořetice - 10km

Mirka Zíšková - 2.miesto ženy 35r. 44:17, Simonka Hrajnohová - 1.miesto dorast 960m 3:45