DM ženský beh - Blažovice a CMM - M-ZsAZ

DM ženský beh Bratislava

V sobotu 27.9. 2014 sa v Bratislave konal DM ženský beh. Na trati 10km reprezentovala náš klub Dominika Vaškovičová, ktorá dobehla s časom 0:56:58 na 128.mieste.

Svatováclavský běh Blažovice a Cyrilo - Metodejský maratón

V nedeľu 28.9. 2014 sa v Blažoviciach na Morave konal posledný beh C-M maratónu. V pretekoch na 11km bežali piati jabloničania.

Blažena Kocúriková  2.ženy nad 45r. - 1.C-M maratón, Michala Martišová 5.ženy - 3.C-M maratón, Miroslava Zíšková 10.ženy nad 35r. - 4.C-M maratón, Stanislav Nemček 15.muži nad 40r. - 5.C-M maratón, Tomáš Zavadil  21.muži (C-M m. nebežal).

Lucka Režnáková má striebro z Majstrovstiev Západneho Slovenska prípraviek

Dňa 28.9. 2014 sa konali v Skalici na atletickom štadióne M-ZsAZ mladších žiakov a prípraviek.

Veľkým prekvapením bola Sabinka Poláčková v skoku do diaľky, keď už v prvom pokuse (368 cm) si zaistila postup do finále. Vo finále si ešte vylepšila pozíciu skokom 373 cm a umiestnila sa na výbornom 6.mieste. Bežala ešte 60 m a s časom 9,70 bola druhá v rozbehu a v konečnom poradí obsadila 9.miesto.

Lucka Režnáková bežala 60 m s časom 9,72 a svoj rozbeh vyhrala, v konečnom poradí skončila na 10.mieste

150 m - 23,90 - rozbeh vyhrala, v konečnom poradí 9.miesto

Najlepší výkon podala ale pri štafete 4 x 60 m, kde s družstvom  ASKSK "A" získala striebro.

Adamko Zubák bežal 60 m s časom 9,85, v rozbehu bol tretí a v konečnom poradí skončil na 9.mieste.

150 m - 24,73 - rozbeh vyhral, v konečnom poradí 18.miesto.