Borský Mikuláš - Rakúsko

18 umiestnení jabloničanov na Búranskom krose

V Borskom Mikuláši sa v sobotu 19.10. 2013 bežali preteky Búranský kros. Ženy mali 5,5 km a muži 8,2 km dlhú piesčitú trať. Kategórie boli ako vždy na MSBP a navyše oceňovali prvých piatich mužov a ženy v absolútnom poradí.

V absolútnom poradí žien dobehla najlepšie Marcela Kocúriková - 3.miesto(2.ženy), ďaľšia Michala Martišová - 4.(3.ženy), Miroslava Zíšková - 8.(2.ženy nad 35r.), Blažena Kocúriková - 9.(3.ženy nad 45r.), Denisa Rybanská - 17.(5.ženy nad 35r.), Dominika Vaškovičová - 18.(8.ženy), Božena Zavadilová - 23.(9.ženy).

V absolútnom poradí mužov dobehol najlepšie Tomáš Zavadil - 2.miesto(2.muži), ďaľší Marek Polakovič - 4.(4.muži), Stanislav Nemček - 15.(5.muži nad 40r.), Štefan Rybanský - 26.(8.muži nad 40r.), Peter Stanek 57.(22.muži).

Detské kategórie: ml. žiaci 600m - Adam Búran 3.miesto, st. žiaci 800m - Matúš Rybanský 4.miesto, prípr. chlapci 200m - Adam Zubák 1.miesto, prípr. dievčatá 200m - Lucia Režnáková 2.miesto, Vanesa Sameková 9., ml. pr. chlapci 100m - Filip Zavadil 3.miesto, Patrik Rybanský 5., Matúš Čmarada 11., Juraj Tomašovič 12., ml.pr. dievčatá 100m - Tamara Svatíková 1.miesto, Vanesa Sameková 2., Elizabeth Žídek 10., mini dievčatá 100m - Diana Martišová 1.miesto, Nina Zavadilová 2., Alexandra Fedorová 4., Eva Tomašovičová 7., benj. chlapci 60m - Peter Martiš 5.miesto, benj.dievčatá 60m - Vanesa Poláčková 3.miesto, Simona Fedorová 4.miesto.

Deti z ŠK Jablonica v Rakúsku

Skupinka detí z ŠK Jablonica sa zúčastňovala na bežeckých pretekoch v Rakúsku. Elizabeth Žídek nazbierala body z 11 pretekov do seriálu Wenviertler Raiffeisen Laufcup, kde obsadila 2.miesto vo svojej kategórii. Evička Tomašovičová sa zúčastnila 2, Jurko Tomašovič 6 a Tamarka Svatíková 1 preteku.

Spolu získali 10 medailí. GRATULUJEME !!!!!!    Kompletné výsledky sú na stránke weinviertler-laufcup.at .