Skalica - Malacky - D. Bojanovice - MSR vo viacboji - MZsAZ ml.a.najml.ž.- Košice - Bukovany

17.10.2018 14:41

Bukovanský mlýn 2018

Sobota 6.10. 2018 Bukovany - 10km, 6km
 
Michala Martišová - 3.miesto ženy 35r. 28:08, Simona Hrajnohová - 1.miesto dorast 1000m 3:24
 
 

Medzinárodný maratón mieru 2018

Nedeľa 7.10. 2018 Košice - 42,2km, 21,1km, 4,2km
 
Polmaratón 21,1km: Mirka Zíšková - 21.miesto ženy 1:36:48
Minimaratón 4,2km: Megy Čuvalová - 4.miesto
 
 

Majstrovstvá ZsAZ mladších a najmladších žiakov a žiačok 2018

Nedeľa 30.9. 2018 Atletický štadión ŠK Skalica
 
Ml.žiačky:
Adriana Vašková - 60m prek. 4.miesto 11.34, 1500m 1.miesto 5:32.74, štaf. 4x60m 4.miesto 34.19
Michaela Koptáková - 600m 2.miesto 1:48.76, štaf. 4x60m 4.miesto 34.19
Megan Čuvalová - 600m 4.miesto 1:53.21, štaf. 4x60m 11.miesto 37.49
Kristína Zmeková - 1500m 4.miesto 5:45.97, diaľka 8.miesto 427cm, štaf. 4x60m 4.miesto 34.19
Natália Králiková - kriketka 7.miesto 33.36m, 60m prek. 10.miesto 12.45, štaf. 4x60m 11.miesto 37.49
Sára Suchánková - kriketka 13.miesto 23.13m, 60m 49.miesto 10.90, štaf. 4x60m 11.miesto 37.49
Tereza Kubíčková - 600m 9.miesto 2:00.52, štaf. 4x60m 12.miesto 37.65
 
Ml.žiaci:
Alex Hulka - 1500m 2.miesto 5:33.33
Kristián Hlaváč - 60m prek. 4.miesto 11.40, 150m 16.miesto 23.03
 
Najml.žiačky/ci:
Nina Zavadilová - loptička 17.miesto 20.02m, 60m 38.miesto 10.68, 600m 15.miesto 2:35.82
Tamara Svatíková - 60m 7.miesto 09.55, 600m 2.miesto 1:57.59, štaf. 4x60m 5.miesto 38.75
Adela Gbelcová - kriketka 6.miesto 31.36m, 60m 16.miesto 10.08, štaf. 4x60m 5.miesto 38.75
Magdaléna Jursová - kriketka 20.miesto 19.93m, 60m 30.miesto 10.46, štaf. 4x60m 5.miesto 38.75
Diana Martišová - 60m 6.miesto 09.52, 150m 7.miesto 23.50, štaf. 4x60m 5.miesto 38.75
Viktória Blanáriková - 60m 19.miesto 10.14, 600m 4.miesto 2:03.00
Jerguš Bulgan - kriketka 13.miesto 27.48m, diaľka 9.miesto 350cm, 60m 18.miesto 10.49
Jakub Valášek - 60m 19.miesto 10.52, 1000m 4.miesto 3:46.96, kriketka 15.miesto 25.44m
Peter Martiš - 60m 14.miesto 10.28, kriketka 14.miesto 25.91m
Filip Kubíček - 600m 3.miesto 2:03.55, štaf. 4x60m 1.miesto 37.38
   2.T.Svatíková                                                                             1.A.Vašková
 
 

MSR v viacboji mladších žiakov a žiačok 2018

Nedeľa 23.9. 2018 Atletická dráha Športového gymnázia Trenčín - 60m prekážky, 60m, kriketka, diaľka, 600m
 
Adriana Vašková - 5.miesto 2687 bodov
Michaela Koptáková - 28.miesto 1965 bodov
Kristína Zmeková - 34.miesto 1859 bodov
Natália Králiková - 47.miesto 1571 bodov
Alex Hulka - 29.miesto 1366 bodov
 
 

Burčáková šestka 2018

Nedeľa 23.9. 2018 Dolní Bojanovice - 6km
 
Mirka Zíšková - 2.miesto ženy 35r. 24:50
Dorast 1200m: Simona Hrajnohová - 1.miesto 4:02, Adam Zubák - 1.miesto 3:29
 
 

Malacká desiatka 2018

Sobota 22.9. 2018 Malacky - 10km
 
Mirka Zíšková - 1.miesto ženy 35r. 43:37, Michala Martišová - 2.miesto ženy 35r. 45:14, Roman Bachratý - 17.miesto 42:36
 
Mládež: najml.ž.400m: 2.T.Svatíková   st.ž.1000m: 2.S.Hrajnohová, 1.A.Zubák   ml.prípr.150m: A.Matejov   benj.60m: 1.M.Olšovský
 
 

Memoriál Pavla Buchtu a Veteraniáda 2018

Piatok 21.9. 2018 Atletický štadión ŠK Skalica
 
5000m:
Adriana Vašková - 2.miesto 22:02.34
Michaela Koptáková - 3.miesto 22:30.84
Lucia Režnáková - 1.miesto 21:28.30
Simona Hrajnohová - 7.miesto 24:30.44
Megan Čuvalová - 4.miesto 23:06.36
 
Tomáš Zavadil - 9.miesto 18:57.70, skok do diaľky 1.miesto 505cm
Roman Bachratý - 13.miesto 20:54.29, skok do diaľky 2.miesto 453cm, vrh guľou 2.miesto 5,86m

Michala Martišová - 6.miesto / 1. ženy 35r. 23:20.66, 100m 6.miesto 15.53