Lipov - Prietrž - Dolné Orešany - M ZsAZ družstvá st.ž. - HNO

13.09.2018 13:15

Celoslovenská súťaž Hľadáme nových olympionikov 2018

Nedeľa 2.9. 2018 Atletický štadión v Dubnici nad Váhom
 
Po prvom a druhom mieste v krajskom kole postúpili Adriana Vašková a Michaela Koptáková v behu na 600m a Alex Hulka v behu na 1000m. Najviac sa darilo Aďke, ktorá si v osobnom rekorde 1:45,32 dobehla pre víťazstvo. Miška dobehla na 9.mieste 1:54,26 a Alex na 10.mieste 3:22,56.
Gratulujeme všetkým !!!
 
 

Majstrovstvá ZsAZ starších žiakov a žiačok 4.kolo a najmladších žiakova a žiačok 5.kolo

Sobota 1.9. 2018 Atletický štadión v Nových Zámkoch
 
Starší žiaci v dresoch Brezovej pod Bradlom vyhrali a postúpili na MSR družstiev do Košíc.
 
st.žiaci/čky:
Simona Hrajnohová - 2000m - 1.miesto 8:15.69
Natália Králiková - 100m prek - 13.miesto 22.64, 800m - 12.miesto 3:04.28, oštep - 6.miesto 21.92m
Adriana Vašková - diaľka - 7.miesto 472cm, 150m - 13.miesto 21.41, štafeta 4x60m - 4.miesto
Michaela Koptáková - diaľka - 15.miesto 405cm, 150m - 28.miesto 23.58, štafeta 4x60m - 4.miesto
Megan Čuvalová - 800m - 6.miesto 2:43.78, 150m - 29.miesto 23.75, štafeta 4x60m - 4.miesto
Kristína Zmeková - 800m - 8.miesto 2:45.44
Tereza Kubíčková - 800m - 11.miesto 2:59.82
Adam Zubák - výška - 6.miesto 145cm, oštep - 6.miesto 29.54m, 3000m - 1.miesto 10:41.28
Kristián Hlaváč - 100m prek. - 11.miesto 20.95, 300m prek. - 13.miesto 57.48, štafeta 4x60m - 5.miesto
Tomáš Režnák - 3000m - 5.miesto 12:02.03, štafeta 4x60m - 5.miesto
 
najml.žiaci/čky:
Jerguš Bulgan - Kriketka - 13.miesto 21.72m, 60m - 13.miesto 10.33, 150m - 16.miesto 25.34
Michal Kubica - Diaľka, výška - 2.miesto 123cm, 60m - 7.miesto 09.83
Filip Kubíček - 150m - 6.miesto 23.82, 60m - 8.miesto 09.86, 600m - 3.miesto 2:00.34
Tamara Svatíková - 60m - 4.miesto 09.31, 600m - 3.miesto 2:01.63, štafeta 4x60m - 2.miesto
Adela Gbelcová -  Kriketka - 2.miesto 31.81m, 150m - 10.miesto 24.83, štafeta 4x60m - 2.miesto
Diana Martišová - 60m - 3.miesto 09.23, 150 - 5.miesto 22.94, štafeta 4x60m - 2.miesto
Magdaléna Jursová - Kriketka - 5.miesto 29.20m, 150m - 15.miesto 25.62, štafeta 4x60m - 2.miesto
 
 

Kros Orešanskými vinohradmi 2018

Streda 29.8. 2018 Dolné Orešany - 13km
 
Roman Bachratý - 12.miesto 1:05,02.
 

Lodenica RUN

Sobota 1.9. 2018 Piešťany - 7km
 
Roman Bachratý - 5.miesto 28:58
 

Beh vďaky 2018

Streda 29.8. 2018 Senica - Prietrž  - 11km
 
Tomáš Zavadil - 9.miesto muži hl.kat. 50:24
 
Mládež: ml.prípr.: 1.A.Matejov  najml.ž.: 2.T.Svatíková  ml.ž.: 2.A.Vašková, 3.M.Koptáková, 1.K.Hlaváč  st.ž.: 2.N.Králiková, 1.A.Zubák  dorast: 1.L.Režnáková, 3.S.Hrajnohová, 2.A.Zubák  juniorky: 2.A.Vašková
 

Lipovská desítka 2018

Sobota 1.9. 2018 Lipov - 10km, 4,3km
 
4,3km: Mirka Zíšková 3.miesto abs.por. / 2.miesto ženy 35r.